Konkurs piknego czytania w jzyku niemieckim [data utworzenia: 2017-03-02 ]
        „Konkurs piknego czytania
   w jzyku niemieckim” w gimnazjum!
1 marca uczniowie naszej szkoy zmierzyli si z czytaniem bani „Historia tej ciemki” i „Legenda o dzielnej Wandzie” w jzyku niemieckim. Do konkursu przystpio 20 uczniw gimnazjum, ktrzy mieli za zadanie oryginalnie  zinterpretowa wybrany wczeniej fragment. Emocje sigay zenitu, poniewa poziom czytania by bardzo wyrwnany.
 1 miejsce zdoby ucze klasy I a Aleksander Chojnacki, ktry przeczyta swj tekst bezbdnie i uj jury swoim zaangaowaniem. 2 miejsce zaja Emilia Szymaska z kl. II a, za 3 miejsce przypado Jakubowi Durlik  z kl. I b. Wyrnienie otrzyma Gracjan Dudkiewicz z kl. I b. Organizatork i zarazem jurork bya nauczycielka jzyka niemieckiego Anna Pietrzak. Z ogromn satysfakcj stwierdzia, e uczniowie chtnie podejmuj inicjatyw i pogbiaj umiejtnoci z jzyka niemieckiego- wystarczy tylko odpowiednio ich zmotywowa.
 Wszystkim uczestnikom nale si wielkie gratulacje!

[x] Zamknij