I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Konkurs pięknego czytania w języku niemieckim [data utworzenia: 2017-03-02 ]
        „Konkurs pięknego czytania
   w języku niemieckim” w gimnazjum!
1 marca uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z czytaniem baśni „Historia żółtej ciżemki” i „Legenda o dzielnej Wandzie” w języku niemieckim. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów gimnazjum, którzy mieli za zadanie oryginalnie  zinterpretować wybrany wcześniej fragment. Emocje sięgały zenitu, ponieważ poziom czytania był bardzo wyrównany.
 1 miejsce zdobył uczeń klasy I a Aleksander Chojnacki, który przeczytał swój tekst bezbłędnie i ujął jury swoim zaangażowaniem. 2 miejsce zajęła Emilia Szymańska z kl. II a, zaś 3 miejsce przypadło Jakubowi Durlik  z kl. I b. Wyróżnienie otrzymał Gracjan Dudkiewicz z kl. I b. Organizatorką i zarazem jurorką była nauczycielka języka niemieckiego Anna Pietrzak. Z ogromną satysfakcją stwierdziła, że uczniowie chętnie podejmują inicjatywę i pogłębiają umiejętności z języka niemieckiego- wystarczy tylko odpowiednio ich zmotywować.
 Wszystkim uczestnikom należą się wielkie gratulacje![ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 450 x 600 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA