Bezkonkurencyjni zawodnicy z SP nr 3 [data utworzenia: 2017-03-09 ]
  Bezkonkurencyjni zawodnicy z SP nr 3
 XIX Wojewdzki Halowy Miting w Skoku Wzwy pod patronatem Artura Partyki zorganizowany zosta 06 marca w odzi przez UKS 44.
W rywalizacji wzili udzia uczniowie z 12 szk podstawowych wojewdztwa dzkiego.
Bardzo przyjazna atmosfera zawodw oraz zapa i determinacja uczestnikw przyczyniy si do powstania ciekawego widowiska lekkoatletycznego. W zawodach uczestniczyo okoo 70 uczniw szk podstawowych.
Uczniowie Zespou Szk Sportowych nie zawiedli uzyskujc wyniki na poziomie swoich rekordw yciowych.
W punktacji druynowej skoczkowie odnieli zdecydowane zwycistwo za co zostali nagrodzeni piknym pucharem dla szkoy.
W rywalizacji indywidualnej za zdobycie czoowych lokat zawodnicy otrzymali medale, dyplomy oraz upominki. W rywalizacji dziewczt wygraa uczennica SP 44 Juszczak Gabriela z rewelacyjnym  wynikiem 158cm.
Miejsca 2 – 6 uzyskay dziewczta ze sportowej trjki:
2 miejsce – Wodziska Weronika 135 cm;
3 miejsce – Landers Olivia 130 cm;
4 miejsce – Czy Julia 130 cm;
5 miejsce – Pietrzak Julia 130 cm;
6 miejsce – Zamojska Liliana 125 cm.
Chopcy zdobyli dwie czoowe lokaty uzyskujc bardzo dobre wyniki:
1 miejsce – Rafa Dudkiewicz 154 cm;
2 miejsce – Krysztofiak Jakub 140 cm;
5 miejsce – Szuba Bartosz – 135 cm.
Ponadto wysoko 130 cm pokona Igor Madeja natomiast 120 cm skoczyli  Siech Bartosz i Stasiak Hubert.
W rywalizacji gimnazjalistw ucze klasy I - Bartosz Przygocki uzyska bardzo dobry wynik 155 cm.
W czasie startu pomaga zawodnikom trener Grzegorz Przybysz.