Bezkonkurencyjni zawodnicy z SP nr 3 [data utworzenia: 2017-03-09 ]
  Bezkonkurencyjni zawodnicy z SP nr 3
 XIX Wojewódzki Halowy Miting w Skoku Wzwyż pod patronatem Artura Partyki zorganizowany został 06 marca w Łodzi przez UKS 44.
W rywalizacji wzięli udział uczniowie z 12 szkół podstawowych województwa Łódzkiego.
Bardzo przyjazna atmosfera zawodów oraz zapał i determinacja uczestników przyczyniły się do powstania ciekawego widowiska lekkoatletycznego. W zawodach uczestniczyło około 70 uczniów szkół podstawowych.
Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych nie zawiedli uzyskując wyniki na poziomie swoich rekordów życiowych.
W punktacji drużynowej skoczkowie odnieśli zdecydowane zwycięstwo za co zostali nagrodzeni pięknym pucharem dla szkoły.
W rywalizacji indywidualnej za zdobycie czołowych lokat zawodnicy otrzymali medale, dyplomy oraz upominki. W rywalizacji dziewcząt wygrała uczennica SP 44 Juszczak Gabriela z rewelacyjnym  wynikiem 158cm.
Miejsca 2 – 6 uzyskały dziewczęta ze sportowej trójki:
2 miejsce – Wodzińska Weronika 135 cm;
3 miejsce – Landers Olivia 130 cm;
4 miejsce – Czyż Julia 130 cm;
5 miejsce – Pietrzak Julia 130 cm;
6 miejsce – Zamojska Liliana 125 cm.
Chłopcy zdobyli dwie czołowe lokaty uzyskując bardzo dobre wyniki:
1 miejsce – Rafał Dudkiewicz 154 cm;
2 miejsce – Krysztofiak Jakub 140 cm;
5 miejsce – Szuba Bartosz – 135 cm.
Ponadto wysokość 130 cm pokonał Igor Madeja natomiast 120 cm skoczyli  Siech Bartosz i Stasiak Hubert.
W rywalizacji gimnazjalistów uczeń klasy I - Bartosz Przygocki uzyskał bardzo dobry wynik 155 cm.
W czasie startu pomagał zawodnikom trener Grzegorz Przybysz.