wiatowy Dzie Mycia Rk [data utworzenia: 2017-11-08 ]
 WIATOWY  DZIE  MYCIA  RK

W padzierniku w zwizku z obchodami wiatowego Dnia Mycia Rk zorganizowano wystaw plakatw przedstawiajcych zasady higieny skry rk. Uczniowie wykonali prawie 60 plakatw. Ponadto uczennice z klasy 2 B gimnazjum opracoway ulotki profilaktyczne, ktre zostay rozdane pozostaym uczniom. Duym zainteresowaniem ze strony najmodszej spoecznoci uczniowskiej cieszy si konkurs pod hasem: Mycie rk wrd uczniw naszej szkoy. Zwycizcami konkursu w poszczeglnych grupach wiekowych zostali: Amelia Urbaniak z kl. 1B, Lena Szewczyk z kl. 2A, Konrad Frtczak z kl. 3B oraz Dominik Sudo z klasy 4B. Zwycizcom gratulujemy i zapraszamy do obchodw wiatowego Dnia Mycia Rk w nastpnym roku szkolnym.

[x] Zamknij