Światowy Dzień Mycia Rąk [data utworzenia: 2017-11-08 ]
 ŚWIATOWY  DZIEŃ  MYCIA  RĄK

W październiku w związku z obchodami Światowego Dnia Mycia Rąk zorganizowano wystawę plakatów przedstawiających zasady higieny skóry rąk. Uczniowie wykonali prawie 60 plakatów. Ponadto uczennice z klasy 2 B gimnazjum opracowały ulotki profilaktyczne, które zostały rozdane pozostałym uczniom. Dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszej społeczności uczniowskiej cieszył się konkurs pod hasłem: Mycie rąk wśród uczniów naszej szkoły. Zwycięzcami konkursu w poszczególnych grupach wiekowych zostali: Amelia Urbaniak z kl. 1B, Lena Szewczyk z kl. 2A, Konrad Frątczak z kl. 3B oraz Dominik Sudoł z klasy 4B. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do obchodów Światowego Dnia Mycia Rąk w następnym roku szkolnym.