I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pena tre artykuu
Indywidualne i druynowe biegi przeajowe 2018 [data utworzenia: 2018-09-28 ]

W dniu 21 wrzenia na terenie MOSiR Zgierz – Malinka przy piknej, sonecznej pogodzie odbyy si Indywidualne i Druynowe Biegi Przeajowe.

 

Reprezentacja naszej szkoy w ramach  Igrzysk Dzieci

zespoowo wywalczya

I miejsce w obydwu  kategoriach wiekowych.  

Szko reprezentowali w ramach Igrzysk Dzieci,

dzieci w rocznikach 2008 – 2009:


Wiktoria Smyka
Maja  Godyn
Lena Libera
Grzechnik Dominika
Aleksandra Grska  

Joanna Antczak

Iga  Kochanowska  rezerwowa

Bartosz  Adamczewski 
Karol  Kamierski
Jan  Frontczak
Rafa  Ratajczyk
Kacper  Knigawka
Ruben  Dziadkowiec  
Pietrzak Maciej - rezerwowy

W punktacji indywidualnej wysokie lokaty wywalczyy :


Wiktoria Smyka – IV miejsce  

Bartosz  Adamczewski - I miejsce

 Karol  Kamierski – II miejsce

Jan  Frontczak – III miejsce 

 Rafa  Ratajczyk – IV miejsce

Kacper  Knigawka – VI miejsce 

Reprezentacja dzieci w rocznikach 2006-2007

Magdalena Jakubowska
Daniella Zamojska
Wiktoria  Strzaka
Hanna  Klimaszewska
Agata Grudziecka
Klaudia  Kaczmarek

rezerwowa Zuzanna  Lejkowska.

Kacper  Uliski 
Kacper  Szczepaniak 
Hubert  Jaboski 
Jakub  Smyka 
Igor  Przygodzki 
Oskar  Jaskulski


W punktacji indywidualnej czoowe pozycje wywalczyli:


Magdalena Jakubowska - III miejsce 

Daniella Zamojska  -  VIII miejsce

  Kacper  Uliski - I miejsce

Kacper Szczepaniak  - II miejsce 

 Hubert  Jaboski  - III miejsce   

Jakub  Smyka  - VIII miejsce

 

W ramach Igrzysk Modziey Szkolnej w rocznikach

2005, 2004, 2003 szko reprezentowali:


Oliwia Landers
Karolina awniczak
Oliwia  Skonieczka 
Martyna  Majchrzycka 
Alicja  Paweczyk
Marta  Wgrowska

Bartosz  Samulski  
Damian  Krcikowski  
Krystian  Krasiski   
Gustaw  Andrysiak
Jakub  Krysztofiak

Bartosz Siech 
Oliwier  Szymaski  - rezerwa

W rywalizacji druynowej dziewczta zajy I miejsce,

chopcy III miejsce


W  rywalizacji indywidualnej wyrnili si:

Oliwia Landers – I miejsce

Karolina awniczak - IV miejsce 

Oliwia  Skonieczka – VIII miejsce  

Bartosz  Samulski – V miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i yczymy powodzenia

w zawodach wojewdzkich.

 



[ Strona Gwna ]


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoa posiada nowoczesn pracowni komputerow i Multimedialne Centrum Informacji z projektu wspfinansowanego przez Uni Europejsk
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA