wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia 2018 [data utworzenia: 2018-10-21 ]
  wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia 2018

w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3

wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia to dzie symboliczny. Dzie ten ma na celu zachci wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnoenia. Uczniowie, ktrzy w trakcie wakacji zdyli j zapomnie, maj okazj nadrobi te zalegoci.

W tym roku wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia obchodzilimy 28 wrzenia. Tego dnia wszyscy uczniowie wczyli si do akcji, w ktrej zachcali swoich kolegw do popularyzowania tabliczki mnoenia.

1 padziernika 2018 roku odby si konkurs matematyczny, w ktrym uczniowie walczyli o tytu "Mistrza Tabliczki Mnoenia".

W konkursie wzio udzia 90 uczniw.

Wszyscy uczniowie wykazali si wysokimi umiejtnociami w szybkim liczeniu, jednak komisja w skadzie: p. Renata Rzepecka, p. Ewa Jwiak oraz p. Stanisaw Borzcki moga wyoni tylko jednego mistrza w kadej kategorii wiekowej.

Mistrzami Tabliczki Mnoenia 2018 zostali:

Nina Galant - klasa IVc

Micha Szmyt - Vc

Alicja Kaczmarek - VIb

Wiktoria Sobczak - VIIb

Dominik Nowosiski - VIIIb

Marta Wrzosek - IIIa gimnazjum

Bartosz Samulski - IIIa gimnazjum

Wyrnieni uczniowie to:

Dominika Grzechnik - IVa

Igor Szaek - IVb

Maciej Pietrzak - Vb

Zuzanna Lejkowska - Vc

Adam wiercz - Vc

Franciszek Krawczyk - VIb

Kacper Szczepaniak - VIb

Franciszek Witkowski - VIa

Magdalena Jakubowska - VIIa

Martyna Ignaszak - VIIb

Oliwier Szymaski - VIIb

Podsumowanie konkursu oraz uroczyste wrczenie nagrd odbyo si 12 padziernika 2018 roku. Nagrody i dyplomy zwycizcom wrczaa pani wicedyrektor Renata Rzepecka.

Wszystkim uczestnikom dzikujemy za udzia w konkursie, zwycizcom gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw.