I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Wyniki VIII Powiatowego Konkursu Patriotycznego 20 [data utworzenia: 2018-11-30 ]

Wyniki
 
VIII Powiatowego Konkursu Patriotycznego 2018
zorganizowanego
w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3
w Aleksandrowie Łódzkim

 

 Rozstrzygnięcie Konkursu Recytatorskiego
„Przystoi walczyć w obronie praw, wolności, ojczyzny”    
Cyceron

 

Kl. IV –VIII SP

I miejsca
Miłosz Biadun kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu opiekun p. Ewa Jaskuła
Paweł Masiarek kl. VIII Szkoła Podstawowa  w Rudzie Bugaj opiekun p. Jolanta Lewandowska

II miejsca
Jan Sadowski kl. VI  Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim opiekun p. Małgorzata Lemańska
Antoni Pyżalski kl. VI Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj opiekun p. Magdalena Mroczkowska
Zuzanna Papis kl. VII Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim opiekun p. Dorota Berenc

III miejsca

Zofia Rażniewska kl. VI Szkoła Podstawowa w Rąbieniu opiekun p. Bogumiła Ziąbka
Justyna Skonieczek kl. VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Ozorkowie opiekun Żaneta Chmielecka

WYRÓŻNIENIA
Szymon Tiutiunik kl. VIII Katolicka Szkoła Podstawowa w Łodzi opiekun p. Joanna Marlicka
Jan Woźniak kl. VI A Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim opiekun p. Małgorzata Lemańska
Emilia Thebline kl. VI A Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim opiekun p. Elżbieta Dębiec
Maja Krysiak kl. V B Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim opiekun p. Dominika Żychlińska

 Rozstrzygnięcie Konkursu Literacko - Historycznego
     „Dążenie do wolności jest wielką siłą człowieka"
Antoni Kępiński
 Kl. IV – VIII SP
I miejsce
Barbara Nykiel kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie – opiekun p. Jolanta Lewandowska

II miejsca
Katarzyna Kuzańska kl. VII Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie – opiekun p. Małgorzata Turzańska
Matylda Górna kl. IV Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Katarzyna Borkowska
 
III miejsca
Oliwia Stasiak kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 48 w Łodzi – opiekun p. Małgorzata Szymańska
Klaudia Płaczkowska kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 1 w Zgierzu - opiekun p. Katarzyna Ratajczyk

WYRÓŻNIENIA

Amelia Reksulak kl. VII Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie - opiekun p. Iwona Kaczkowska-Czuba
Igor Krzewiński kl. VII Szkoła Podstawowa w Rąbieniu – opiekun p. Bogumiła Ziąbka
Bartosz Siech kl. VII  Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Katarzyna Borkowska

Arkadiusz Grabarczyk kl. VIII Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Magdalena Wojciechowska
  Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego
”Mnie ta ziemia od innych droższa”
 KLASY I – III SP

I miejsca
Olaf Krusiński kl. I Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 - opiekun p. Elżbieta Zadworska
Konrad Nowakowski kl. I Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj - opiekun p. Jolanta Ogińska

II miejsca
Nikola Kobus kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim - opiekun p. Jolanta Chyła
Marcel Lewandowski kl. III Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 - opiekun p. Mirosława Sicińska
Wiktoria Misztal kl. III w Szkoła Podstawowa nr 8 Zgierzu - opiekun p. Magdalena Antczak

III miejsca
Alicja Sokół kl. I Szkoła Podstawowa w Bełdowie - opiekun p. Julita Kwiatkowska - Głuszek
Maja Nagłowska kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim - opiekun p. Jolanta Chyła

WYRÓŻNIENIA
Olaf Bartczak kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim - opiekun p. Małgorzata Ziąbka
Zofia Nadolska kl. I Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj - opiekun p. Jolanta Ogińska

                                          KLASY IV - VIII  SP
I miejsca
Jonatan Dziadkowiec kl. VI Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Jagoda Siadul
Bartosz Siech kl. VII Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Jagoda Siadul

II miejsca
Anna Frontczak kl. V Szkoła Podstawowa w Rąbieniu – opiekun p. Julita Kwiatkowska - Głuszek
Amelia Kopczacka kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim – opiekun p. Aneta Ośniecka
Kalina Kopczacka kl. VIII Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim – opiekun p. Aneta Ośniecka

III miejsca
Julia Fidala kl. IV Szkoła Podstawowa w Bełdowie – opiekun p. Julita Kwiatkowska - Głuszek
Maja Sławińska kl. IV Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim – opiekun p. Aneta Ośniecka
Szymon Szulbowski kl. VII Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Jagoda Siadul


WYRÓŻNIENIA
Marlena Kaźmierczak kl. VII Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim – opiekun p. Anna Ciołkowska

Olga Lisiak kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim – opiekun p. Wioletta Stelmasik

 

Dyrektorów szkół, wszystkich opiekunów uczniów biorących udział
w konkursach oraz nagrodzonych i wyróżnionych uczniów

zapraszamy

na uroczyste podsumowanie
VIII Powiatowego Konkursu Patriotycznego
do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3
w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Bankowa 7/11
w dniu 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 11.00
(mała sala gimnastyczna).

 
 


[ Strona Główna ]


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA