STREFA KIBICA MARATON D 2019 „DBAM O ZDRO [data utworzenia: 2019-04-29 ]

STREFA KIBICA MARATON D 2019

„DBAM O ZDROWIE”

W dniu 07.04.2019. przy ulicy Srebrzyskiej Sportowa „Trjka” kibicowaa maratoczykom. Szczeglnie gono kibicowalimy „Aleksandrowskim Maratoczykom”, ktrych gorco pozdrawiam.

To bya wyjtkowa, pena emocji niedziela. Pracy byo bardzo duo. Wiele godzin aktywnego wsparcia dla biegaczy wymagao niezej kondycji. Liczna grupa uczniw z naszej szkoy spisaa si rewelacyjnie. Byo nas wida i sycha.

Bardzo dzikuj wszystkim uczniom oraz nauczycielom: Panie: K. Tylka, S. Daszkiewicz i Panowie: R. Karasiak, K. Tomczyk i A. Musia. Razem stworzylimy duo pozytywnego zamieszania i wywoalimy niejeden umiech na twarzy.

Podzikowania dla Pani R. Mroziskiej za wsporganizacj strefy kibica. Pani Renia nie moga by z nami poniewa…… biega w maratonie! Jej kibicowalimy najbardziej:)
Dzikuj rwnie Pastwu Panek za przepyszne buki oraz Pastwu Jakubowskim za sodki poczstunek. Pan Roman Zarbski uszy dla nas (nieodpatnie) super spdniczki z materiau podarowanego przez Pastwa Samulskich. Dzikujemy.

W kibicowaniu wspierali nas rodzice. Dzikujemy Pani Grabowskiej, Panu Adamczewskiemu i Pastwu Jakubowskim za wsplny doping.
W organizacji strefy kibica pomg nam rwnie Wydzia Promocji UM oraz MOSiR – dzikujemy :)

Kilka z naszych hase:

BIEGAJ, BIEGAJ ILE MOESZ, GONY DOPING CI POMOE
ALEKSANDRW DOPINGUJE. BIJE BRAWO, PODSKAKUJE.
DALEJ, DALEJ, TAM JEST META. WIELKA FETA NA WAS CZEKA.
DAWAJ CZADU, NIE WYMIKAJ, NIE ZATRZYMUJ SI, NIE PKAJ.
NASZA RENATA SZYBKO WYMIATA

To bya ciekawa przygoda. Wszyscy bawilimy si wietnie.
Planujemy powtrzy „Stref kibica” w roku przyszym.
Wic do zobaczenia i do usyszenia za rok!

I. Zinser