I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Kalendarium konkursów i olimpiad przedmiotowych [data utworzenia: 2005-11-04 ]
 czerwiec 1997  - nagroda II stopnia Prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej w konkursie ekologicznym      (odp. p. L. Lipińska)
styczeń 1998 - wyróżnienie dla Michaliny Mistrzak w konkursie literackim „Bajdy i horrory ekologiczne”  (odp. p. L. Lipińska, p. G. Kwiatkowska)
marzec 1998 - „Świerszczykowe wierszyki”: I miejsce Ola Maciejewska, II miejsce Mateusz Dizedzic
kwiecień 1998 -Karol Nogajewski- etap rejonowy konkursu chemicznego

 maj 1999 

- „Świerszczykowe wierszyki”: I miejsce w ŁDK- Ola Maciejewska i Ewelina Mundzik

maj 1999

- Karol Nogajewski- finalista w konkursie chemicznym

czerwiec 1999

- II miejsce drużyny zuchowej w Festiwalu Piosenki Zuchowej (odp. p. E Kawka)

czerwiec 1999

- Marta Janiak kl. VIa-  nagroda w wojewódzkim konkursie ekologicznym (odp. p. Pierlejewska)

czerwiec 1999 

- Karol Nogajewski- finalista w konkursie geograficznym- I miejsce (opiekun T. Kozanecki)

styczeń 2000

- I miejsce w konkursie ekologicznym zorganizowanym przez Centrum Edukacji  Przyrodniczo-Leśnej  w Rogowie i Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych (odp. p. L. Lipińska)

maj 2000

- „Bieg z olimpijczykiem”

czerwiec 2000

- gminny konkurs ortograficzny „Mały Mistrz Ortografii” (odp. p. Filomena Krawczyk:I miejsce Karolina Schmidt kl. IIIb, II miejsce Daniel Romanowicz)

czerwiec 2000

- I miejsce w konkursie ekologicznym- Julia Dominowska „Sprzątanie Świata- Polska”

czerwiec 2000 

- II miejsce w konkursie plastycznym „Europa naszym wspólnym domem- zagrożenia ekologiczne” -  Ania Gaj, Monika Rymień

czerwiec 2000

- Udział w finale konkursu matematycznego „Paryż 2000”- Daniel Borkowski i Krystian Stasiak

czerwiec 2000

- konkurs literacki na szczeblu gminnym klas III- Aleksandra Borzęcka IIIa, Aleksandra Burska IIIa, Kornelia Chmielecka IIIc, Sylwia Dominowska IIIc)

czerwiec 2000 

- nagroda w konkursie „Piosenka o Aleksandrowie” (odp. p. B. Komorowska)

kwiecień 2001

- „Gminny konkurs wiedzy o Aleksandrowie” III miejsce (Amalia Habib Ia, Piotr Piaszczyński IIa, Adam Gniewecki IIIc, Oskar Habib Va, Agnieszka Bugajna Vib): odp. p. G. Kwiatkowska, p. E. Jurek

maj 2001

- Konkurs „Ośmiu wspaniałych”- etap ogólnopolski- Grzegorz Sikorski Ic

maj 2001

- Konkurs „Piosenka o Aleksandrowie” odp. p. Komorowska- zespół zajął I miejsce

maj 2001

- konkurs gminny „Wiedza o mieście i gminie Aleksandrów Ł.”- II miejsce uczniów klas V p.     K.Borkowska (Krzysztof Sarwa Vc, Małgorzata Gaj Vc, Agata Juszczak Vc)

czerwiec 2001

- gminny konkurs  recytatorski„Świerszczykowe wierszyki”- I miejsce Julian Traczykowski IIIa, etap wojewódzki - I miejsce J. Traczykowski

czerwiec 2001

- międzyszkolny konkurs „Matematyka dla smyka”- odp. p.Bryszewska, p. Ziębowicz, uczniowie klas IIa,b

czerwiec 2001 

- gminny konkurs ortograficzny „Mały Mistrz ortografii”                   odp. p. Krawczyk- II miejsce Szymon Cuchrowski IIIa

czerwiec 2001

- Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur” (odp. p. M. Owczarek), uczennice biorące udział: Karolina Schmidt Ivb, Agnieszka Bugajna VIb

maj 2002

-„Konkurs wiedzy o Europie”- IV miejsce w gminie  (Mateusz Błaszczyk Ia, Łukasz Twardowski Iib, Julian Traczykowski IIIb)

czerwiec 2002 

- gminny konkurs „Świerszczykowe wierszyki”- I miejsce Amalia Habib IIa, etap wojewódzki- Amalia Habib II miejsce

czerwiec 2002

- gminny konkurs „Matematyka dla smyka”- III miejsce: Szymon Robaszkiewicz,  Ewelina Janecka, Paweł Papis

czerwiec 2002

- Konkurs „Gry logiczne i matematyczne”- Romanowicz Daniel Va, Borkowski Daniel Vic zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

czerwiec 2002

- Konkurs chemiczny- uczniowie brali udział w konkursie powiatowym (dwie z uczennic- Karolina Wiktorowska i Ilona Wojtczak zakwalifikowały się do ostatniego etapu konkursu)

1997

Katarzyna Wojcieszek – II miejsce na szczeblu ogólnopolskim w konkursie PCK pn. Pomóżmy dzieciom

1997

Nagroda II stopnia Prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w konkursie ekologicznym 

1998

Michalina Mistrzak – wyróżnienie w konkursie literackim „Bajdy i horrory ekologiczne” 

1999

Karol Nogajewski – finalista XXI Konkursu Chemicznego  i I miejsce w wojewódzkim konkursie geograficznym 

1999

Karolina Kośla, Grzegorz Sikorski i Artur Sylwestrzak założyli fundację Pomoc Kasi i zwyciężyli w VI edycji konkursu Ośmiu Wspaniałych na szczeblu gminnym 

2000

I miejsce w konkursie ekologicznym zorganizowanym przez Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie i Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych 

2000

Karolina Schmidt – I miejsce w gminnym konkursie ortograficznym „Mały Mistrz Ortografii” 

2000

Julia Dominowska – I miejsce w konkursie ekologicznym „Sprzątanie Świata – Polska” 

2000

Ania Gaj, Monika Rymień – II miejsce w konkursie plastycznym „Europa naszym wspólnym domem – zagrożenia ekologiczne” 

2000

Daniel Borkowski i Krystian Stasiak -  udział w finale konkursu matematycznego „Paryż 2000”

2001

Amalia Habib, Piotr Piaszczyński, Adam Gniewceki, Oskar Habib, Agnieszka Bugajna – III miejsce w „Gminnym konkursie wiedzy o Europie” 

2001

Julian Traczykowski – I miejsce (etap wojewódzki) w konkursie recytatorskim „Świerszczykowe wierszyki” 

2001

Szymon Cuchrowski – II miejsce w gminnym konkursie ortograficznym „Mały Mistrz Ortografii” 

2002

Karolina Wiktorowska, Ilona Wojtczak – finalistki powiatowego konkursu chemicznego

2003

Dariusz Ciecierski – I miejsce (etap wojewódzki) w konkursie geograficznym i laureat konkursu  chemicznego 

2003

Łukasz Gebel – I miejsce w konkursie informatycznym na animację komputerową o tematyce ekologicznej 

 2004

 
  


[ Strona Główna ]


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA