I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Podsumowanie I semestru 2007/2008 [data utworzenia: 2008-02-06 ]
Apel podsumowujący I semestr 2007/2008
W styczniu zakończył się I semestr nauki w roku szkolnym 2007/2008.
Na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w dniu 14 stycznia 2008 r. zatwierdzono wyniki klasyfikacji. Cała społeczność szkolna spotkała się 31 stycznia 2008 roku na apelu podsumowującym pracę uczniów w I półroczu.
Zanim przystąpiono do prezentacji uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i sukcesy w konkursach pani dyrektor Elżbieta Głowacka przedstawiła gości – przedstawicieli Banku Zachodniego WBK S.A.: pana Dawida Klechę i pana Łukasza Radowskiego. Panowie przybyli do naszej szkoły, aby wręczyć nagrodę w postaci aparatu cyfrowego uczniowi klasy VI A Konradowi Sygule za zdobycie wyróżnienia w konkursie „Tysiąc Twarzy Uśmiechu” zorganizowanym przez bank.
Ponadto pani dyrektor podzieliła się z wszystkimi zebranymi miłą wiadomością. Mianowicie dnia 30 stycznia 2008 roku na uroczystym otwarciu oddziału Banku Zachodniego WBK w Aleksandrowie Łódzkim otrzymała czek na 3 tysiące złotych na dofinansowanie ferii zimowych organizowanych przez naszą szkołę. Wcześniej pani dyrektor wraz z panią pedagog Renatą Mrozińską opracowały program „Zimowiska 2008” i zgłosiły go na konkurs organizowany przez Fundację Banku Zachodniego WBK. Fundacja doceniła program i na jego realizację przyznała 3 tysiące złotych.
Następnie pani dyrektor E. Głowacka poprosiła o przedstawienie klasyfikacji z wyróżnieniem najlepszych klas i uczniów całego Zespołu Szkół Sportowych. Prezentacji dokonała wicedyrektor szkoły pani Bożena Komorowska.

Szkoła Podstawowa
Klasy „0” – III kształcenia zintegrowanego

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:

Klasa „0”:
  • Jakub Białek
  • Zofia Dębska
  • Jakub Urbaniak
Klasa I a:
  • Michał Gebel
  • Mateusz Marciniak
  • Elżbieta Osęka
  • Piotr Piaskowski
  • Adrian Włodarczyk
  • Aleksandra Żuk
Klasa I b:
  • Antoni Chudzik
  • Hubert Janiszewski
  • Paweł Jankiewicz
  • Sandra Kosztowna
  • Maciej Ławniczak
  • Kamil Ścigaczewski
Klasa II a:
  • Szymon Jaworski
  • Ernest Kacprzak
  • Mariusz Podsiadły
  • Jerzy Serafin
  • Paulina Skiera
  • Julia Szkudlarek
  • Alicja Wawrowska
  • Bartłomiej Wdowiak
  • Karina Woźniak
  • Piotr Kucejko

Klasa II b:

  • Oliwia Broże
  • Michał Cukanow
  • Kinga Hermanowicz
  • Justyna Owczarek
  • Oliwia Pałka
  • Katarzyna Panek
  • Laura Patera
  • Mateusz Pietrzak
  • Natalia Smolarek
  • Julia Ścigaczewska
  • Mateusz Twardowski
  • Piotr Drab

Klasa III a:

  • Krzysztof Rzącki
  • Szymon Jankiewicz
  • Mateusz Bojanowski
  • Karolina Dębowska
  • Julia Paczkowska
  • Dominika Sitkiewicz
Klasa III b:
  • Michał Susik
  • Klaudia Szczerbicka
  • Adrianna Hałas
  • Bartosz Sarbak
  • Joanna Wróblewska
  • Zuzanna Strzelecka

Klasy IV – VI szkoły podstawowej

Średnie ocen poszczególnych klas IV – VI
w pierwszym semestrze 2007/2008

IVa – 4,17
IVb – 4,18
Va – 3,96
Vb – 3,89
VIa – 4,05
VIb - 3,75

Klasa z najwyższą średnią to IV b– 4,18
Średnia ocen klas IV – VI w I semestrze wynosi 4,0

średnia L.p.
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
5,27 1 Lidia Ziąbka
IV a
5,20 2 Anna Szymańska V a
5,20 3 Justna Kubik V b
5,1

4

5

6

Edyta Podębska

Bartłomiej Dąbek

Daniel Przybysz

V a

V a

V b

5,09 7 Emilia Glapska IV a
5,00

8

9

10

11

12

13


Magdalena Świętosławska

Oliwia Majsterek

Klaudia Kapusta

Patrycja Pietrzak

Karol Wasilewski

Klaudia Jędrzejczak

IV a

IV b

V b

VI a

VI a

VI b

4,91

14

15

Karolina Kostowska

Joanna Żuk

IV b

IV b

4,90

16

17

18

19

Roksana Nikodemska

Rafał Felczak

Rita Andrzejczak

Dawid Gapys

IV a

V a

VI b

VI b

4,82

20

21

22

23

24

Maja Gortat

Dominika Ścigaczewska c. Piotra

Marta Sójka

Jakub Będowski

Damian Biernacki

IV a

IV b

IV b

IV b

IV b

4,8025 Cezary OpoczyńskiVI b
Uczniowie klas I – III gimnazjum z najwyższą średnią ocen: 
średnia
 l.p. nazwisko i imię ucznia
 klasa
 5,23 1 Katarzyna Szymańska
 III b
 5,17 2 Katarzyna Kośka
 III a
 5,00

 3

4

5

 Joanna Felczak

Martyna Grabarczyk

Norbert Janiszewski

Andrzej Musiał 

I a

I a

I a

II b 

 4,92 7 Amalia Habib
 II a
 4,84 8 Karolina Karasiak
 III b
 4,75
 9 Alicja Pietrzykowska
 III a
 Po zaprezentowaniu wyników w nauce pani wicedyrektor Komorowska przeszła do omówienia konkursów, w których nasi uczniowie zdobyli nagrody i wyróżnienia.
 W I semestrze uczniowie Zespołu Szkół Sportowych przystąpili do 23 konkursów. Kilkanaście z nich zostało już rozstrzygniętych, a w pozostałych uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu na szczeblu wojewódzkim lub ogólnopolskim.
 Osiągnięcia w zakończonych konkursach
 Klasy I – III kształcenia zintegrowanego
  • gminny konkurs religijny o Janie Pawle II „Zostań z nami”:
    II miejsce dla uczniów klas III: Katarzyny Romanowicz, Patryka Andrzejczaka, Krzysztofa Rzeckiego, Klaudii Szczerbickiej
  • szkolny konkurs „Bezpieczeństwo dziecka na drodze”:
    I miejsce – Paweł Jankiewicz kl. I B
  • szkolny konkurs „Malowanie na ekranie”:
    I miejsce – Karolina Woźniak kl. II A i Klaudia Szczerbinka kl. III B
 Klasy IV – VI szkoły podstawowej
  • ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Olimpu” – 12 miejsce w Polsce zdobyła Oliwia Majsterek kl. IV B, 20 miejsce – Dawid Gapy kl. VI B
  • ogólnopolski konkurs matematyczny „Alfik” – Anna Szymańska kl. V A
  • wojewódzki konkurs kolęd i pastorałek – I miejsce chór ZSS
  • archidiecezjalny konkurs „Pocztówka z wakacji” – wyróżnienie Edyta Porębska kl. V A
 Klasy I – III gimnazjum
  • ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Olimpu” – 7 miejsce Katarzyna Szymańska kl. III B, 13 miejsce Mateusz Błaszczyk kl. I A

 Dyrektor szkoły Elżbieta Głowacka podziękowała wszystkim nauczycielom i uczniom za dotychczasową pracę i życzyła sukcesów w II semestrze.
 Na zbliżające się ferie zimowe pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia dobrego i owocnego wypoczynku.



[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA