I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pena tre artykuu
Podsumowanie I semestru 2007/2008 [data utworzenia: 2008-02-06 ]
Apel podsumowujcy I semestr 2007/2008
W styczniu zakoczy si I semestr nauki w roku szkolnym 2007/2008.
Na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w dniu 14 stycznia 2008 r. zatwierdzono wyniki klasyfikacji. Caa spoeczno szkolna spotkaa si 31 stycznia 2008 roku na apelu podsumowujcym prac uczniw w I proczu.
Zanim przystpiono do prezentacji uczniw, ktrzy osignli najlepsze wyniki w nauce i sukcesy w konkursach pani dyrektor Elbieta Gowacka przedstawia goci – przedstawicieli Banku Zachodniego WBK S.A.: pana Dawida Klech i pana ukasza Radowskiego. Panowie przybyli do naszej szkoy, aby wrczy nagrod w postaci aparatu cyfrowego uczniowi klasy VI A Konradowi Sygule za zdobycie wyrnienia w konkursie „Tysic Twarzy Umiechu” zorganizowanym przez bank.
Ponadto pani dyrektor podzielia si z wszystkimi zebranymi mi wiadomoci. Mianowicie dnia 30 stycznia 2008 roku na uroczystym otwarciu oddziau Banku Zachodniego WBK w Aleksandrowie dzkim otrzymaa czek na 3 tysice zotych na dofinansowanie ferii zimowych organizowanych przez nasz szko. Wczeniej pani dyrektor wraz z pani pedagog Renat Mrozisk opracoway program „Zimowiska 2008” i zgosiy go na konkurs organizowany przez Fundacj Banku Zachodniego WBK. Fundacja docenia program i na jego realizacj przyznaa 3 tysice zotych.
Nastpnie pani dyrektor E. Gowacka poprosia o przedstawienie klasyfikacji z wyrnieniem najlepszych klas i uczniw caego Zespou Szk Sportowych. Prezentacji dokonaa wicedyrektor szkoy pani Boena Komorowska.

Szkoa Podstawowa
Klasy „0” – III ksztacenia zintegrowanego

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:

Klasa „0”:
  • Jakub Biaek
  • Zofia Dbska
  • Jakub Urbaniak
Klasa I a:
  • Micha Gebel
  • Mateusz Marciniak
  • Elbieta Oska
  • Piotr Piaskowski
  • Adrian Wodarczyk
  • Aleksandra uk
Klasa I b:
  • Antoni Chudzik
  • Hubert Janiszewski
  • Pawe Jankiewicz
  • Sandra Kosztowna
  • Maciej awniczak
  • Kamil cigaczewski
Klasa II a:
  • Szymon Jaworski
  • Ernest Kacprzak
  • Mariusz Podsiady
  • Jerzy Serafin
  • Paulina Skiera
  • Julia Szkudlarek
  • Alicja Wawrowska
  • Bartomiej Wdowiak
  • Karina Woniak
  • Piotr Kucejko

Klasa II b:

  • Oliwia Broe
  • Micha Cukanow
  • Kinga Hermanowicz
  • Justyna Owczarek
  • Oliwia Paka
  • Katarzyna Panek
  • Laura Patera
  • Mateusz Pietrzak
  • Natalia Smolarek
  • Julia cigaczewska
  • Mateusz Twardowski
  • Piotr Drab

Klasa III a:

  • Krzysztof Rzcki
  • Szymon Jankiewicz
  • Mateusz Bojanowski
  • Karolina Dbowska
  • Julia Paczkowska
  • Dominika Sitkiewicz
Klasa III b:
  • Micha Susik
  • Klaudia Szczerbicka
  • Adrianna Haas
  • Bartosz Sarbak
  • Joanna Wrblewska
  • Zuzanna Strzelecka

Klasy IV – VI szkoy podstawowej

rednie ocen poszczeglnych klas IV – VI
w pierwszym semestrze 2007/2008

IVa – 4,17
IVb – 4,18
Va – 3,96
Vb – 3,89
VIa – 4,05
VIb - 3,75

Klasa z najwysz redni to IV b– 4,18
rednia ocen klas IV – VI w I semestrze wynosi 4,0

rednia L.p.
Nazwisko i imi ucznia
Klasa
5,27 1 Lidia Zibka
IV a
5,20 2 Anna Szymaska V a
5,20 3 Justna Kubik V b
5,1

4

5

6

Edyta Podbska

Bartomiej Dbek

Daniel Przybysz

V a

V a

V b

5,09 7 Emilia Glapska IV a
5,00

8

9

10

11

12

13


Magdalena witosawska

Oliwia Majsterek

Klaudia Kapusta

Patrycja Pietrzak

Karol Wasilewski

Klaudia Jdrzejczak

IV a

IV b

V b

VI a

VI a

VI b

4,91

14

15

Karolina Kostowska

Joanna uk

IV b

IV b

4,90

16

17

18

19

Roksana Nikodemska

Rafa Felczak

Rita Andrzejczak

Dawid Gapys

IV a

V a

VI b

VI b

4,82

20

21

22

23

24

Maja Gortat

Dominika cigaczewska c. Piotra

Marta Sjka

Jakub Bdowski

Damian Biernacki

IV a

IV b

IV b

IV b

IV b

4,8025 Cezary OpoczyskiVI b
Uczniowie klas I – III gimnazjum z najwysz redni ocen: 
rednia
 l.p. nazwisko i imi ucznia
 klasa
 5,23 1 Katarzyna Szymaska
 III b
 5,17 2 Katarzyna Koka
 III a
 5,00

 3

4

5

 Joanna Felczak

Martyna Grabarczyk

Norbert Janiszewski

Andrzej Musia 

I a

I a

I a

II b 

 4,92 7 Amalia Habib
 II a
 4,84 8 Karolina Karasiak
 III b
 4,75
 9 Alicja Pietrzykowska
 III a
 Po zaprezentowaniu wynikw w nauce pani wicedyrektor Komorowska przesza do omwienia konkursw, w ktrych nasi uczniowie zdobyli nagrody i wyrnienia.
 W I semestrze uczniowie Zespou Szk Sportowych przystpili do 23 konkursw. Kilkanacie z nich zostao ju rozstrzygnitych, a w pozostaych uczniowie zakwalifikowali si do kolejnego etapu na szczeblu wojewdzkim lub oglnopolskim.
 Osignicia w zakoczonych konkursach
 Klasy I – III ksztacenia zintegrowanego
  • gminny konkurs religijny o Janie Pawle II „Zosta z nami”:
    II miejsce dla uczniw klas III: Katarzyny Romanowicz, Patryka Andrzejczaka, Krzysztofa Rzeckiego, Klaudii Szczerbickiej
  • szkolny konkurs „Bezpieczestwo dziecka na drodze”:
    I miejsce – Pawe Jankiewicz kl. I B
  • szkolny konkurs „Malowanie na ekranie”:
    I miejsce – Karolina Woniak kl. II A i Klaudia Szczerbinka kl. III B
 Klasy IV – VI szkoy podstawowej
  • oglnopolski konkurs jzyka angielskiego „Olimpu” – 12 miejsce w Polsce zdobya Oliwia Majsterek kl. IV B, 20 miejsce – Dawid Gapy kl. VI B
  • oglnopolski konkurs matematyczny „Alfik” – Anna Szymaska kl. V A
  • wojewdzki konkurs kold i pastoraek – I miejsce chr ZSS
  • archidiecezjalny konkurs „Pocztwka z wakacji” – wyrnienie Edyta Porbska kl. V A
 Klasy I – III gimnazjum
  • oglnopolski konkurs jzyka angielskiego „Olimpu” – 7 miejsce Katarzyna Szymaska kl. III B, 13 miejsce Mateusz Baszczyk kl. I A

 Dyrektor szkoy Elbieta Gowacka podzikowaa wszystkim nauczycielom i uczniom za dotychczasow prac i yczya sukcesw w II semestrze.
 Na zbliajce si ferie zimowe pani dyrektor zoya wszystkim yczenia dobrego i owocnego wypoczynku.



[ Strona Gwna ]

G A L E R I A   Z D J | kliknij na zdjciu aby powiekszy
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 ( 800 x 450 )
 
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoa posiada nowoczesn pracowni komputerow i Multimedialne Centrum Informacji z projektu wspfinansowanego przez Uni Europejsk
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA
[x] Zamknij