Dzień Edukacji Narodowej 2008 [data utworzenia: 2008-10-25 ]
  Dzień  Edukacji Narodowej 2008

13 października 2008 r. w naszej szkole obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyły się uroczyste apele w każdej grupie wiekowej z udziałem dyrekcji szkoły, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.

Spotkanie dla najmłodszych uczniów z klas „0” – III kształcenia zintegrowanego przygotowały klasy II a i II b pod opieką pań: Mirosławy Sicińskiej i Joanny Liberda. Pierwszoklasiści składali życzenia wszystkim pracownikom szkoły, recytowali wiersze okolicznościowe i śpiewali piosenki. Tego dnia twarze nauczycieli były radosne, z dumą podziwiali występy artystyczne dzieci.

Uczniowie z grupy wiekowej IV – VI mogli obejrzeć program przygotowany przez klasę V a pod opieką p. Magdaleny Kalista, przy pomocy p. Justyny Pałki. Artyści również wierszami, piosenkami i lekcją na wesoło wyrazili swoją wdzięczność.

Gimnazjaliści na swoim spotkaniu wprawili wszystkich w radosny nastrój satyrycznym programem przygotowanym przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Magdaleny Chmielarskiej i p. Romana Karasiaka.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, w imieniu wszystkich, w podzięce za trud i serce włożone w nauczanie i wychowanie, złożyli życzenia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.

Na zakończenie każdego apelu głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Głowacka składając najlepsze życzenia pracownikom szkoły. Doceniając ich pracę wręczyła Nagrody Dyrektora.

Otrzymali je:
 Nauczyciele:
  • p. Renata Rzepecka
  • p. Mirosława Sicińska
  • p. Anna Drabczyńska
  • p. Robert Joachimiak
  • p. Roman Karasiak
  • p. Ewa Jóźwiak
  • p. Grażyna Kwiatkowska
 Pracownicy administracji i obsługi:
  • p. Teresa Ochocka
  • p. Krystyna Bućko