Dzie Edukacji Narodowej 2008 [data utworzenia: 2008-10-25 ]
  Dzie  Edukacji Narodowej 2008

13 padziernika 2008 r. w naszej szkole obchodzono Dzie Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyy si uroczyste apele w kadej grupie wiekowej z udziaem dyrekcji szkoy, nauczycieli, pracownikw administracji i obsugi.

Spotkanie dla najmodszych uczniw z klas „0” – III ksztacenia zintegrowanego przygotoway klasy II a i II b pod opiek pa: Mirosawy Siciskiej i Joanny Liberda. Pierwszoklasici skadali yczenia wszystkim pracownikom szkoy, recytowali wiersze okolicznociowe i piewali piosenki. Tego dnia twarze nauczycieli byy radosne, z dum podziwiali wystpy artystyczne dzieci.

Uczniowie z grupy wiekowej IV – VI mogli obejrze program przygotowany przez klas V a pod opiek p. Magdaleny Kalista, przy pomocy p. Justyny Paki. Artyci rwnie wierszami, piosenkami i lekcj na wesoo wyrazili swoj wdziczno.

Gimnazjalici na swoim spotkaniu wprawili wszystkich w radosny nastrj satyrycznym programem przygotowanym przez Samorzd Uczniowski pod kierunkiem p. Magdaleny Chmielarskiej i p. Romana Karasiaka.

Przedstawiciele Samorzdu Uczniowskiego, w imieniu wszystkich, w podzice za trud i serce woone w nauczanie i wychowanie, zoyli yczenia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsugi.

Na zakoczenie kadego apelu gos zabraa pani dyrektor Elbieta Gowacka skadajc najlepsze yczenia pracownikom szkoy. Doceniajc ich prac wrczya Nagrody Dyrektora.

Otrzymali je:
 Nauczyciele:
  • p. Renata Rzepecka
  • p. Mirosawa Siciska
  • p. Anna Drabczyska
  • p. Robert Joachimiak
  • p. Roman Karasiak
  • p. Ewa Jwiak
  • p. Grayna Kwiatkowska
 Pracownicy administracji i obsugi:
  • p. Teresa Ochocka
  • p. Krystyna Buko