I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Ferie w Zespole Szkół Sportowych im. J. Jaworskieg [data utworzenia: 2010-03-01 ]
 
 Ferie
w Zespole Szkół Sportowych im. J. Jaworskiego
zakończone.

Mamy już za sobą  dwa tygodnie  ferii zimowych, podczas których w murach naszej szkoły w pierwszym tygodniu odpoczywało od nauki 125 uczestników w drugim zaś 80 uczniów.
Na nudę nie było czasu. Wszyscy uczestnicy piekli kiełbaskę przy ognisku w rodrysińskim lesie. Nie obyło się bez walki na śnieżki, tropieniu śladów zwierzyny leśnej.
 Uczestnicy zimowisk mogli również przenieś się w świat robotów oglądając film animowany „Astroboj”  gdzie koleżeństwo i współpraca w grupie zwyciężają nad chciwością i chęcią zapanowania nad światem. Ponadto za sprawą „Planety 51” przenieśliśmy się w  świat  sympatycznych zielonych istot,gdzie człowiek był poczytywany jako „kosmita”. Starsi mogli zmierzyć się ze ścianką wspinaczkową w Stratosferze, a młodsi odkrywali świat nauki w Eksperymentatorium.
 Za sprawą iluzjonisty, który występował na deskach Młodzieżowego Domu Kultury przenieśliśmy się w magiczny świat.  
 Konkursy zorganizowane przez ratowników z Miejskiej Pływalni Olimpijczyk wprowadziły ducha zdrowej rywalizacji. Nagrody były rewelacyjne. Oj, było o co walczyć. Na koniec dwie grupy zaprezentowały występy, podczas których zostały zaprezentowane nowatorskie piosenki i wiersze o tematyce ferii, które zostały napisane przez uczestników  zimowisk.
 Konkursy, konkursy i nagrody to nasz sposób na spędzanie ferii w Zespole Szkół Sportowych.
Do tego szkolna stołówka oraz aleksandrowskie piekarnie  dbały o to aby nikt nie był głodny i miał siłę do zabawy.[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 450 x 600 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA