Ferie w Zespole Szk Sportowych im. J. Jaworskieg [data utworzenia: 2010-03-01 ]

Ferie
w Zespole Szk Sportowych im. J. Jaworskiego
zakoczone.

Mamy ju za sob  dwa tygodnie  ferii zimowych, podczas ktrych w murach naszej szkoy w pierwszym tygodniu odpoczywao od nauki 125 uczestnikw w drugim za 80 uczniw.
Na nud nie byo czasu. Wszyscy uczestnicy piekli kiebask przy ognisku w rodrysiskim lesie. Nie obyo si bez walki na nieki, tropieniu ladw zwierzyny lenej.
 Uczestnicy zimowisk mogli rwnie przenie si w wiat robotw ogldajc film animowany „Astroboj”  gdzie koleestwo i wsppraca w grupie zwyciaj nad chciwoci i chci zapanowania nad wiatem. Ponadto za spraw „Planety 51” przenielimy si w  wiat  sympatycznych zielonych istot,gdzie czowiek by poczytywany jako „kosmita”. Starsi mogli zmierzy si ze ciank wspinaczkow w Stratosferze, a modsi odkrywali wiat nauki w Eksperymentatorium.
 Za spraw iluzjonisty, ktry wystpowa na deskach Modzieowego Domu Kultury przenielimy si w magiczny wiat.
 Konkursy zorganizowane przez ratownikw z Miejskiej Pywalni Olimpijczyk wprowadziy ducha zdrowej rywalizacji. Nagrody byy rewelacyjne. Oj, byo o co walczy. Na koniec dwie grupy zaprezentoway wystpy, podczas ktrych zostay zaprezentowane nowatorskie piosenki i wiersze o tematyce ferii, ktre zostay napisane przez uczestnikw  zimowisk.
 Konkursy, konkursy i nagrody to nasz sposb na spdzanie ferii w Zespole Szk Sportowych.
Do tego szkolna stowka oraz aleksandrowskie piekarnie  dbay o to aby nikt nie by godny i mia si do zabawy.