I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Podsumowanie roku szkolnego 2009/2010 [data utworzenia: 2010-07-07 ]
    
Podsumowanie roku szkolnego 2009/2010

Wyniki w nauce i zachowaniu
 Dzieci wyróżniające się w oddziale przedszkolnym:
  1. Julia Gralec
  2. Anita Grochowska
  3. Wiktoria Leszczyńska
  4. Bartosz Podemski
  5. Patrycja Sibińska
  6. Zuzanna Stołowska
  7. Amelia Sułkowska
  8. Patrycja Wróblewska
 Uczniowie klas I –III Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 wyróżniający się w nauce i zachowaniu:
 Klasa I a – wychowawca: p. M. Grabarczyk         
  1. Paulina Bartosz                                      
  2. Julia Hak                                                  
  3. Kacper Królikowski                                  
  4. Julia Kwiatkowska                                   
  5. Aleksander Lewandowski                    
  6. Natalia Łabędzka                                   
  7. Wiktoria Maciąg                                      
  8. Wiktoria Otto                                           
  9. Martyna  Rosińska                               
  10. Hubert Sadowski                                     
  11. Łukasz  Stefaniak                                    
  12. Zuzanna Ziąbka                                       
 Klasa I b  - wychowawca: p. K. Tylka
  1. Jakub Sakra
  2. Igor Mokrosiński
  3. Marcelina Kaczmarek
  4. Wiktoria Grabska
  5. Mateusz Łuczak
  6. Aleksandra Bednarek
  7. Wiktoria Głowacka
  8. Adrian Drab
  9. Krystian Sikora
  10. Patrycja Mianowska
  11. Wiktor Olczyk
  12. Dawid Orczykowski
 Klasa I c  - wychowawca: p. E. Zadworska            
  1. Maciej Sikora                                                   
  2. Maciej Galoch                                                 
  3. Oliwia Juszczak                                                
  4. Bartosz Ambroszczyk                                      
  5. Emilia Szymańska                                             
  6. Natalia Michalska                                             
  7. Julia Chmaj                                                        
  8. Oliwia Figas                                                       
  9. Szymon Klonowicz
  10. Agnieszka Michniacka
  11. Nikodem Szewczyk
  12. Albert Wawrowski
  13. Martyna Urbaniak                                        
 Klasa II a – wychowawca: p. M. Bryszewska
  1. Wiktoria Bogusz
  2. Zofia Dębska
  3. Alan Grabski
  4. Julia Kaczmarek
  5. Zuzanna Kurowska
  6. Maciej Mas
  7. Łukasz Popielewski
  8. Oliwia Świątczak
 Klasa II b – wychowawca : p. K. Hyża
  1. Jakub Białek
  2. Krzysztof Chołys
  3. Mateusz Duina
  4. Joanna Małkiewicz
  5. Julia Nowacka
  6. Gabriel Rakowiecki
  7. Karolina Stasiak
  8. Konrad Stefaniak
  9. Dominik Strumiłło
  10. Oliwia Malinowska
 Klasa III a – wychowawca: p. J. Liberda       
  1. Natalia Frede                               
  2. Michał Gebel                                  
  3. Jan Grabowski                                 
  4. Mateusz Marciniak                          
  5. Elżbieta Osęka                                  
  6. Aleksander Sekuła                           
  7. Aleksandra Zuk                                 
 klasa III  b – wychowawca: p. M. Sicińska
  1. Kornelia Biernacka
  2. Antoni Chudzik
  3. Paweł Jankiewicz
  4. Maciej Ławniczak
  5.  Zuzanna Marciniak
  6. Oliwia Niemier
  7. Kamil Ścigaczewski
 Uczniowie klas IV – VI z roczną średnią ocen  4,75 i wyżej
 Średnie ocen poszczególnych klas IV – VI:
Klasa  IV a –  4,27 - najwyższa        
Klasa  IV b –  4,21        
Klasa   V a –   4,12
Klasa   V b –   4,10
Klasa  VI a –   3,93
Klasa  VI b  –  3,98   

 Klasa  IV a – wychowawca: p. A.  Trawińska
  1. Paulina Skiera – 5,09
  2. Jerzy Serafin – 5,0
  3. Julia Szkudlarek – 5,0
  4. Bartłomiej Wdowiak – 5,0
  5. Mariusz Podsiadły – 4,91
  6. Karina Woźniak – 4,82
  7. Julia Bączyk – 4,82
  8. Alicja  Wawrowska – 4,82
 Klasa  IV b – wychowawca: p. M. Samulska
  1. Piotr Ziąbka – 5,18
  2. Michał Cukanow – 5,1
  3. Piotr Drab – 5,0
  4. Kinga Hermanowicz – 4,91
  5. Justyna Owczarek – 4,82
  6. Tobiasz Kalina – 4,82
  7. Martyna Szewczyk – 4,82
 Klasa  V a – wychowawca: p. K.  Kurek
  1. Marta Drobnik – 5,60
  2. Karolina Dębowska – 5,30
  3. Krzysztof Rzącki – 5,20
  4. Julia Paczkowska   - 5,20
  5. Szymon Jankiewicz – 5,1
  6. Anna Wojciechowska – 5,1
  7. Joanna Kośmider – 5,0
  8. Karolina Michaś – 5,0
  9. Dominika Sitkiewicz – 4,90
  10. Katarzyna Romanowicz – 4,90
  11. Katarzyna Walczak – 4,80
 Klasa V b – wychowawca: p. A. Kowalczyk
  1. Michał Susik – 5,20
  2. Katarzyna Matczak – 5,10
  3. Klaudia Szczerbicka – 5,10
  4. Joanna Wróblewska – 5,0
  5. Bartosz Sarbak – 4,90
 Klasa VI a – wychowawca: p. M. Kalista
  1. Lidia Ziąbka – 5,82 – najwyższa średnia w szkole
  2. Roksana Nikodemska – 5,10
  3. Aleksandra Turajczyk – 5,09
  4. Emilia Glapska – 4,91
  5. Magdalena Świętosławska – 4,91
  6. Julia Kucejko – 4,82
 Klasa VI b – wychowawca: p. J. Pałka 
  1. Karolina Kostowska – 5,55
  2. Marta Sójka – 5,0
  3. Joanna Żuk – 5,0
  4. Michał Wójciak – 5,0
  5. Jakub Będowski – 4,91
  6. Dominika Ścigaczewska c. Piotra – 4,82
 Uczniowie Miejskiego Gimnazjum Sportowego z roczną średnią ocen  4,75 i wyżej.
 Średnie ocen poszczególnych klas gimnazjum:
Klasa I a – 3,57
Klasa I b – 3,40
Klasa  II a – 4,29 - najwyższa
Klasa  II b – 3,43
Klasa  III a – 4,06
Klasa  III b – 3,40

 Klasa I a – wychowawca: p. E. Jóźwiak
  1. Bartłomiej Dąbek – 5,54– najwyższa średnia w gimnazjum
  2. Justyna Kubik – 5,07
  3. Daniel Przybysz – 4,85
 Klasa I b – wychowawca: p. L. Lipińska
  1. Weronika Piaskowska – 5,17
  2. Bartosz Bucholc – 5,0
  3. Damian Perydzeński – 4,75
 Klas II a – wychowawca: p. T. Kozanecki
  1. Patrycja Pietrzak – 5,0
  2. Cezary Opoczyński – 5,0
  3. Aleksandra Mastalerz –5,0
  4. Konrad Syguła – 4,79
 Klasa II b – wychowawca: p. S. Borzęcki
  1. Klaudia Jędrzejczak – 4,93
  2. Katarzyna Zwierzchowska – 4,79
 Klasa III A- wychowawca: p. M. Chmielarska
  1. Norbert Janiszewski – 5,29
  2. Janiszewska Barbara – 5,0
  3. Joanna Felczak – 4,93
  4. Martyna Grabarczyk – 4,86
  5. Mateusz Błaszczyk – 4,86
  6. Agata Szulc – 4,79
 Klasa III b – wychowawca: p. K. Borkowska
  1. Anna Pawłowska – 4,86
 Uczniowie ze 100% frekwencją:
  • Szymon Jaworski kl. IV a
  • Piotr Drab kl. IV b
   Podziękowania dla rodziców  

 Dyplomy oraz serdeczne  podziękowania od dyrekcji szkoły
i wychowawców za pracę na rzecz szkoły i klas otrzymali rodzice uczniów klas III i VI szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum.

 SZKOŁA PODSTAWOWA
  • Klasa III a
p. Bożena Hodorowicz
p. Grzegorz Krysiak
p. Agnieszka Jaskóła
p. Katarzyna i Zbigniew Żuk
p. Magdalena i Zbigniew Grabowscy
  • Klasa III b
p. Marzena Mackiewicz
p. Dorota Nardoni
p. Marzanna I Dariusz Biernaccy
p. Agnieszka i Piotr Ścigaczewscy
  • Klasa VI a
p. Beata Ziąbka
p. Izabela Serafin
  • Klasa VI b
p. Anna Sójka
p. Ilona Rafalska
p. Renata Matryba
p. Jolanta Berger

 GIMNAZJUM
  • Klasa III a
p. Małgorzata Grabarczyk
p. Elżbieta Kaczmarek
p. Bożena Borkowska
  • Klasa III b
p. Renata Matryba
p. Anna Jakuła
p. Wiesława Więckowska

 Listy gratulacyjne za trud włożony w wychowanie otrzymali rodzice uczniów klas VI szkoły podstawowej oraz III gimnazjum, którzy osiągnęli  wysokie wyniki w nauce oraz uzyskali oceny wzorowe z zachowania.
 SZKOŁA PODSTAWOWA
  •  Klasa VI a
p. Iwona i Jacek Glapscy
p. Wioletta Wojcieszek i Jarosław Nikodemski
p. Marianna i Grzegorz Świętosławscy
p. Katarzyna i Piotr Turajczyk
p. Beata i Sławomir Ziąbka
p. Mirosława i Mirosław Kucejko
  •  Klasa VI b
p. Jacek i Katarzyna Będowscy
p. Magdalena i Piotr Kostowscy
p. Agnieszka i Piotr Ścigaczewscy
p. Anna I Zbigniew Sójka
p. Katarzyna i Zbigniew Zuk
p. Izabela i Bogdan Wójciak
  GIMNAZJUM
  •  Klasa III a
p. Bogumiła i Bogusław Felczak
p. Małgorzata i Andrzej Grabarczyk
p. Izabela i Piotr Janiszewscy
p. Małgorzata Jerzy Janiszewscy
p. Anna i Radosław Szulc

  •  Klasa III b
p. Jolanta i Mieczysław Pawłowscy

 

Szczególne osiągnięcia w konkursach
przedmiotowych i artystycznych
w roku szkolnym 2009/2010.

 Szkoła Podstawowa
 Oddział przedszkolny – wychowawca - p. Justyna Lisiak
Konkursy pozaszkolne
1.    IV miejsce w VI Turnieju Ekologicznym pod hasłem „Chrońmy naszą Ziemię” – Julia Gralec, Patrycja Wróblewska, Wiktoria Leszczyńska
2.    Wyróżnienie w V Gminnym Przeglądzie Teatrów Sześcioletnich pt: „Mali aktorzy na dużej scenie”- Julia Gralec, Patrycja Sibińska, Maria Kiełbik, Anita Grochowska
3.    II miejsce w gminny etapie konkursu „Świerszczykowe wierszyki” – Anita Grochowska, Amelia Sułkowska
4.    Brązowa Nutka na Festiwalu Piosenki i Tańca Dziecięcego „Wesołe Nutki 2010”- Julia Gralec, Patrycja Wróblewska, Wiktoria Leszczyńska, Krystian Krzyżanowski, Anita Grochowska, Amelia Sułkowska
Sport
I miejsce na V olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków ”W zdrowym ciele zdrowy duch”-Julia Gralec, Patrycja Wróblewska, Wiktoria Chmielewska, Igor Krysiak, Patrycja Sibińska, Anita Grochowska, Zuzanna Stołowska, Ola Samulska, Bartosz Podemski, Igor Błaszczyk
 Klasy I-III

Konkursy  ogólnopolskie
1.   Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur 2010” Wyróżnienia: - Aleksander Sekuta kl. IIIa,  Zuzanna Marciniak kl.IIIb – p.J.Liberda, p.M.Sicińska
Konkursy  wojewódzkie
1.    Wojewódzki Konkurs Komputerowy „Malowanie na Ekranie”
II miejsce – Kornelia Biernacka kl. III b – p. M. Sicińska
2.    Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Świerszczykowe  wierszyki”
I miejsce – Łukasz Stefaniak kl. I a – p. M. Grabarczyk
Konkursy powiatowe
1.    II Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mały Mistrz ortografii”
I miejsce – Dominika Mianowska kl. III b – p.M.Sicińska
Konkursy gminne
1.    Konkurs Plastyczny „XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”
I miejsce - Pauliny Bartosz z kl.Ia
Wyróżnienie - Kacpra Królikowskiego z kl. Ia  - p.M.Grabarczyk
2.    Konkurs Plastyczny  ”Mnie ta ziemia od innych droższa”
II miejsce -  Ewelina Pawlak kl. IIIb  -  p.M.Sicińska
Wyróżnienie - Hubert Sadowski kl.Ia i  Mateusz Kucejko   kl.IIa -  p.M.Grabarczyk  i p.M.Bryszewska
3.    Gminny Konkurs „Matematyka dla smyka”
I miejsce dla drużyny z kl.IIa w składzie:
Alan Grabski, Julian Joachimiak, Maciej Mas, Dominik Adamczewski -  p.M.Bryszewska
4.    Gminny konkurs „ Potyczki drugoklasistów”
II miejsce dla drużyny w składzie:
Zofia Dębska kl.IIa, Łukasz popielewski kl.IIa, Konrad Stefaniak kl. IIb – p.M.Bryszewska, p.K.Hyża
5.    Konkurs komunikacyjny „ Bądź bezpieczny na drodze”
II miejsce dla drużyny w składzie:
Juliusz Joachimiak kl.IIa, Julia Nowacka kl.IIb, Jakub Białek kl.IIb – p.M.Bryszewska, p.K.Hyża
6.    Gminny Konkurs Wiedzy o Literaturze Dziecięcej
II miejsce dla zespołu kl. IIa w składzie: Weronika Katarzyńska, Aleksandra  Żuk, Paweł Jankiewicz  - p Liberda 

 Klasy  IV - VI
Konkursy  ogólnopolskie
1.    Konkurs matematyczny „Kangur 2010”
Wyróżnienie – Lidia Ziąbka kl.VIa – p.R.Rzepecka
2.    Ogólnopolski Konkurs „Alfik Humanistyczny”
Dyplom III lokaty -  Lidia Ziąbka kl.VIa– p.G.Wrońska
3.    II Ogólnopolski  Konkurs Mitologiczny KLIO 2010 „Śladami starożytnych cywilizacji”
Dyplom Laureata, 15 miejsce w kraju w kategorii TEST – Lidia Ziąbka kl.VIa
Dyplom Laureata w kategorii PRACA– Roksana Nikodemska kl.VIa, Jerzy Paklesa kl.Vb – p.M.Kalista
4.    Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy MIX
Dyplom Laureata, 6 miejsce  - Marta Drobnik kl.Va – p.K.Kurek
Dyplom Laureata, 7 miejsce– Mateusz Pietrzak kl.IVb – p.K.Kurek
5.    Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS
Dyplom Laureata, 8 miejsce  - Marta Drobnik kl. V a – p. K. Kurek
Dyplom Laureata, 9 miejsce– Mateusz Pietrzak kl. IV b – p. K. Kurek
6.    Ogólnopolski Konkurs  Języka Angielskiego ENGLISH ACE 2010
Dyplom Laureata - 2 miejsce w województwie łódzkim - Lidia Ziąbka z kl. VIA - Jako zwycięzca konkursu otrzymała nagrodę w postaci obozu wypoczynkowo-naukowego w czasie wakacji 2010.
Dyplom Uznania , 6 miejsce w województwie łódzkim - Mateusz Pietrzak z kl. IV a
Dyplom Uznania , 10 miejsce w województwie łódzkim  - Michał Susik z kl. V b
Dyplom Uznania , 8 miejsce w województwie łódzkim  -  Oliwia Majsterek z kl. VI b
Dyplom Uznania , 11 miejsce w województwie łódzkim -   Karolina Kostowska kl. VI b-p. A. Drabczyńska, p. A. Kowalczyk, p. B. Grzanek
Konkursy  wojewódzkie
1.    I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii chórów gimnazjalnych
2.    II miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Chórów ogólnopolskiego programu „Śpiewająca Polska”
3.    I miejsce – ZŁOTY DYPLOM w Wojewódzkim Przeglądzie Chórów ogólnopolskiego programu „Śpiewająca Polska” – p. B. Komorowska
4.    X  Konkurs matematyczno – przyrodniczy
II miejsce dla zespołu kl. V a  w składzie: Marta Drobnik, Krzysztof Rzącki  - p. J. Pałka, p. K. Kurek
Konkursy powiatowe
1.    Powiatowy konkurs Wiedzy o Europie, Europejczykach i Unii Europejskiej
V miejsce dla drużyny kl. VI a w składzie:
Lidia Ziąbka,  Magdalena Świętosławska, Wojciech Mas – p. M. Kalista
2.    Powiatowy konkurs językowo – fotograficzny „Our  Wonderful  Animals”
II miejsce – Karina Woźniak kl. IV a
Wyróżnienie – Karolina Kostowska kl. VI b – p. A. Drabczyńska
3.    II Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”
II miejsce  - Lidia Ziąbka kl. VI -  p. G. Wrońska
III miejsce  - Karolina Kostowska kl. VI b – p. G. Kwiatkowska
Puchar  za I miejsce w kategorii zespołowej.
Konkursy gminne
1.    Konkurs  Plastyczny „XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”
I miejsce - Klaudia Szczerbicka  kl. V b
 Wyróżnienie - Tomasz Kalina  kl. V b – p. E. Wypłosz
2.      Gminny  Konkurs Recytatorski „Ojczyzna jest darem i zadaniem”
 I miejsce – Karol Roliński   kl. VI b    – p. G. Kwiatkowska
3.    Gminny Konkurs Literacki „Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju”
III miejsce – Lidia Ziąbka  kl. VI a   -  p. G. Wrońska
4.    Gminny konkurs  „Moja Polska”
 I miejsce -  Lidia Ziąbka -  p. G. Kwiatkowska, p. G. Wrońska
5.    Gminny Turniej Wiedzy o Aleksandrowie Łódzkim
III miejsce dla zespołu w składzie:  Anna Wojciechowska kl. V,  Karolina Dębowska kl. V a, Klaudia Szczerbicka kl. V b – p. M. Samulska, p. G. Kwiatkowska
 Gimnazjum
 Konkursy  ogólnopolskie
1.    Ogólnopolski konkurs  języka angielskiego ENGLISH ACE  2010
Dyplom Uznania, 1 miejsce w województwie łódzkim, 10 miejsce w kraju, - Cezary Moska kl. II a
Dyplom Uznania,  15 miejsce w województwie łódzkim - Dawid Gapys  kl. II b  - p. A. Drabczyńska
2.    Konkurs Matematyczny „Kangur 2010”
Wyróżnienie – Mateusz Błaszczyk kl. III a – p. E. Jóźwiak
Konkursy  wojewódzkie
1.    I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii chórów gimnazjalnych
2.    II miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Chórów ogólnopolskiego programu „Śpiewająca Polska”
3.    I miejsce – ZŁOTY DYPLOM w Wojewódzkim Przeglądzie Chórów ogólnopolskiego programu „Śpiewająca Polska” – p. B. Komorowska
4.    Wojewódzki Konkurs  EKOLIDER
Puchar Kuratora Oświaty i II miejsce dla zespołu uczniów z klas III – p. L. Lipińska, p. E. Macińska
Konkursy powiatowe
1.    Powiatowy Konkurs Plastyczno-Językowy „Christmas Card”
II miejsce - Rita Andrzejczak kl. II a
III miejsce  - Bartłomiej Dąbek kl. I a  - p. A. Drabczyńska
2.    Powiatowy konkurs „tajemnice zdrowia” w ramach ogólnopolskiego programu „Trzymaj formę”
III  miejsce dla zespołu kl. II a w składzie: Patrycja Pietrzak, Cezary Opoczyński,
Patryk Krakowiak – p. L. Lipińska , p. B. Szymańska
3.    II Powiatowy Konkurs Ortograficzny
III miejsce – Bartłomiej Dąbek kl. I a, Lena Maciaszczyk kl. III b – p. K. Borkowska, p. M. Wojciechowska
4.    Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej
Wyróżnienie – Barbara Janiszewska kl. III a – p. L. Lipińska
5.    Międzyszkolny Konkurs Europejski  „Europa – nasz wspólny dom”
II miejsce – Norbert Janiszewski kl. III a - p. M. Kalista
 Konkursy gminne:
1.    Gminny Konkurs Recytatorski „Ojczyzna jest darem i zadaniem”
I miejsce – Aleksandra Olejniczak kl. II a,  Martyna Grabarczyk  kl. III a   –p. M. Wojciechowska
2.    Gminny Konkurs Literacki
I miejsce – Norbert Janiszewski  kl. III a   - p. M. Wojciechowska
 Wyróżnienia:  Bartłomiej Dąbek  kl. I a  – p. M. Wojciechowska
Bartosz Bucholc  kl. I b, Klaudia Jędrzejczak kl. II B  - p. K. Borkowska
3.    Gminny Konkurs Poetycki  na wiersz o tajnym nauczaniu z okazji 70-lecia utworzenia
w okresie II wojny światowej Tajnej Organizacji Nauczycielskiej (TON)
II miejsce – Norbert Janiszewski   kl. III a  -  p. M. Wojciechowska    
 
 
 



[ Strona Główna ]


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA