Szkolny dzień dbania o zdrowie [data utworzenia: 2010-06-07 ]
  Szkolny dzień dbania o zdrowie!

W ramach programu „Trzymaj Formę” uczniowie gimnazjum zorganizowali w szkole akcję promującą dbanie o zdrowie. Zorganizowano trzy punkty w świetlicy gimnazjum, gdzie każdy mógł skosztować za symboliczną złotówkę  zdrowej sałatki oraz  kupić  świeże owoce i warzywa: jabłka i marchewki.  Ponadto na gimnazjalistów czekała Karolina oraz Patryk, którzy przeprowadzali quiz dotyczący zdrowego stylu życia. Na zwycięzców czekały nagrody !!
  Wszyscy odwiedzający  otrzymywali specjalne recepty na zdrowie, promujące zdrowy styl życia.
 Każdy chętny uczeń  miał  obliczany  współczynnik BMI - body mass index. W rolę sympatycznych  pielęgniarek  szkolnych wcieliły się Ania i Klaudia.
Akcję wspierali  wolontariusze  szkoły pod opieką  pedagoga szkolnego.