Ślubowanie klas pierwszych Miejskiego Gimnazjum Sp [data utworzenia: 2011-10-20 ]

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Miejskiego Gimnazjum Sportowego

19 października 2011 roku uczniowie klas pierwszych Miejskiego Gimnazjum Sportowego wstąpili w poczet uczniów naszej szkoły. W uroczystości wzięli udział: p.Jacek Lipiński-burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego, dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie i rodzice.
 W swoich przemówieniach p.wicedyrektor Renata Rzepecka oraz p.Jacek Lipiński skierowali do gimnazjalistów miłe i ciepłe słowa, życząc im samych sukcesów i radości w każdym dniu spędzonym w szkole. Specjalny list z życzeniami przysłała również dla pierwszoklasistów pani poseł na Sejm RP-Agnieszka Hanajczyk.

Uczniowie klas pierwszych przedstawili krótki program artystyczny oraz  złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły.
Po ślubowaniu pani wicedyrektor Ilona Zinser dokonała „złotym kolcem” pasowania pierwszaków na uczniów naszej szkoły, a pani wicedyrektor  Renata Rzepecka na ręce przewodniczących klas złożyła pamiątkowe Akty Ślubowania.
Po części oficjalnej na uczniów czekała jeszcze jedna niespodzianka–poczęstunek
w klasach, przygotowany przez rodziców.