lubowanie klas pierwszych Miejskiego Gimnazjum Sp [data utworzenia: 2011-10-20 ]

lubowanie uczniw klas pierwszych

Miejskiego Gimnazjum Sportowego

19 padziernika 2011 roku uczniowie klas pierwszych Miejskiego Gimnazjum Sportowego wstpili w poczet uczniw naszej szkoy. W uroczystoci wzili udzia: p.Jacek Lipiski-burmistrz Aleksandrowa dzkiego, dyrekcja szkoy, nauczyciele, uczniowie i rodzice.
 W swoich przemwieniach p.wicedyrektor Renata Rzepecka oraz p.Jacek Lipiski skierowali do gimnazjalistw mie i ciepe sowa, yczc im samych sukcesw i radoci w kadym dniu spdzonym w szkole. Specjalny list z yczeniami przysaa rwnie dla pierwszoklasistw pani pose na Sejm RP-Agnieszka Hanajczyk.

Uczniowie klas pierwszych przedstawili krtki program artystyczny oraz  zoyli lubowanie na Sztandar Szkoy.
Po lubowaniu pani wicedyrektor Ilona Zinser dokonaa „zotym kolcem” pasowania pierwszakw na uczniw naszej szkoy, a pani wicedyrektor  Renata Rzepecka na rce przewodniczcych klas zoya pamitkowe Akty lubowania.
Po czci oficjalnej na uczniw czekaa jeszcze jedna niespodzianka–poczstunek
w klasach, przygotowany przez rodzicw.