Zakończenie spotkań Koła Polonistycznego [data utworzenia: 2012-06-26 ]
  Zakończenie spotkań Koła Polonistycznego
 Przez cały rok szkolny 2011/2012 uczniowie klas V uczęszczali na koło polonistyczne prowadzone przez panią Grażynę Kwiatkowską. Utrwalali tam swoją wiedzę oraz przygotowywali się do konkursów humanistycznych. Sukcesów nie brakowało, dlatego też  należało im się hojne wynagrodzenie. Na zakończenie szkolni „kołowicze” wybrali się na pizzę do pobliskiej pizzerii „Presto”.  W miłej atmosferze spędzili oni ostatnie, trochę inne, zajęcia w tym roku szkolnym. Pani Grażynie Kwiatkowskiej bardzo dziękujemy i wszyscy mamy nadzieję na wznowienie działalności koła od września 2012 roku.

Dominika Mianowska, ucz. kl. V B