Dzień Edukacji Narodowej–obchody wojewódzkie [data utworzenia: 2012-11-01 ]
 Dzień Edukacji Narodowej – obchody wojewódzkie
25 października w gmachu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Łódzki Urząd Wojewódzki i Kuratorium Oświaty w Łodzi.
 Podczas uroczystości dyrektorom i nauczycielom ze szkół i placówek województwa łódzkiego wręczono odznaczenia państwowe i resortowe oraz nagrody.
 W gronie  nagrodzonych znaleźli się pracownicy  naszej szkoły. Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała pani Alina Dudkowska. Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę nagrodzeni zostali: pani Grażyna Kwiatkowska, pan Tomasz Kozanecki, pani Teresa Ochocka pani Elżbieta Romanowicz.
 Wyróżnionym pedagogom odznaczenia i nagrody wręczyli Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Wicewojewoda Paweł Bejda oraz Łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński. Pani Wojewoda i Pan Kurator złożyli nauczycielom gratulacje oraz serdecznie podziękowali za codzienny trud wkładany w nauczanie i wychowanie dzieci i młodzieży.
 Serdecznie gratulujemy!