Śniadanie daje moc [data utworzenia: 2012-11-14 ]

Uczniowie klas I-III po raz drugi uczestniczyli w akcji „Śniadanie daje moc” Organizatorem programu jest Partnerstwo dla Zdrowia - wyjątkowa koalicja: Danone, Lubella (należąca do Grupy Maspex Wadowice), marki Biedronka (należąca do Grupy Jeronimo Martins) oraz Instytutu Matki i Dziecka.
 8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Data ta na  stałe zapisała się już w naszą  szkolną tradycję. Tego dnia wychowawcy klas ze swoimi milusińskimi zjedli wspólnie śniadanie oraz  porozmawiali  na tematy związane ze zdrowym odżywianiem a zwłaszcza jak ważne jest aby zjadać śniadania.
  Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu  dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
 Renata Mrozińska
 Katarzyna Hyży