niadanie daje moc [data utworzenia: 2012-11-14 ]

Uczniowie klas I-III po raz drugi uczestniczyli w akcji „niadanie daje moc” Organizatorem programu jest Partnerstwo dla Zdrowia - wyjtkowa koalicja: Danone, Lubella (naleca do Grupy Maspex Wadowice), marki Biedronka (naleca do Grupy Jeronimo Martins) oraz Instytutu Matki i Dziecka.
 8 listopada to Europejski Dzie Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Data ta na  stae zapisaa si ju w nasz  szkoln tradycj. Tego dnia wychowawcy klas ze swoimi milusiskimi zjedli wsplnie niadanie oraz  porozmawiali  na tematy zwizane ze zdrowym odywianiem a zwaszcza jak wane jest aby zjada niadania.
  niadanie to najwaniejszy posiek dnia. Dziki niemu  dzieci maj energi do nauki, lepiej koncentruj si podczas lekcji i maj si do zabawy. To najlepszy start w nowy dzie!
 Renata Mroziska
 Katarzyna Hyy