ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022 / 2023

WITAJ SZKOŁO – zaczynamy rok szkolny 2022/2023 !!

Jaki będzie , niedługo się okaże. Z niecierpliwością czekaliśmy na spotkanie z koleżankami i kolegami , nie tylko z naszej klasy.

Na rozpoczęciu roku czekała nas super niespodzianka. W murach naszej szkoły oprócz dyrekcji, pracowników szkoły, nauczycieli i wychowawców powitali nas Aneta Lemiesz - lekkoatletka specjalizująca się w biegach na 400 i 800 metrów oraz Sylwester Bednarek - skoczek wzwyż , brązowy medalista MŚ 2016 .

Dodatkowo nasi koledzy z klasy - Milena Kartasińska, Lila Szafrańska, Janek Saganowski, Filip Babiasz i Antek Sochalski zostali zaprzysiężeni. Będą reprezentować nie tylko naszą szkolę, ale również Aleksandrów Łódzki , na zawodach w Brnie na 17. European Kids Athletics Games w dniach 3-6 września 2022 roku.

Gratulujemy im powołania do reprezentacji i życzymy udanego startu, pobicia swoich rekordów życiowych i uzyskania jak najlepszych miejsc.

Data dodania: 2022-09-04 13:19:11
Data edycji: 2022-09-04 13:37:13