Podziękowania dla NOWA SZKOŁA!!!

Zmieniamy naszą Sportową "trójkę"...

W imieniu całej społeczności Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 serdecznie dziękujemy firmie NOWA SZKOŁA
za ufundowanie i przekazanie kolorowych, nowoczesnych i wygodnych mebli.

Nowe meble wykorzystaliśmy do stworzenia wygodnych i komfortowych stref dla naszych uczniów. Miejsca te w połączeniu ze stołami do gry w piłkarzyki oraz stołem bilardowym pozwalają na interesującą organizację czasu w trakcie przerw międzylekcyjnych.

O naszych najmłodszych uczniach też pamiętamy i za kilka dni dla nich niespodziankę też mamy!!!!!

******************************

Nous cherchons constamment à améliorer notre école, et dans cet esprit, nous avons réussi à trouver un nouveau sponsor pour réaliser nos idées.

Je m’associe à toute la communauté de l'école primaire et collège sportif pour remercier la société Nowa Szkoła   pour les cadeaux fantastiques qu’elle nous a fait.

Comme vous pouvez le voir sur les photos, nous avons récemment reçu gratuitement ces magnifiques bancs confortables et colorés

**************************

We are constantly changing our school and have successfully found a sponsor for our ideas.

Myself and the whole community of the Sports Primary School would like to thank Nowa Szkoła company   for fantastic gifts for us.

As you can see in the photos we have recently received these wonderful, comfortable and colourful benches free of charge. They are located in four different places in school corridors to make the sitting space for pupils more comfortable and modern.

These new benches combined with the new football tables and the pool table make lesson breaks more interesting and active.

Data dodania: 2020-03-05 17:22:39
Data edycji: 2020-03-07 07:48:47